6 podceňovaných typů pro úspěšné SEO

1. Posloupnost nadpisů

Dodržování posloupnosti nadpisů je pro správné SEO velmi důležité. Existují nadpisy úrovní H1 až H6, pokud budete na svých webových stránkách přeskakovat například z úrovně H1 do H3 ztratíte „plusové body“.

2. Alternativní popisky u obrázků

Na alternativní popisky by se nemělo zapomínat. Díky vložení klíčového slova do popisku obrázku si zajistíte další viditelnost například mezi google obrázky.

SEO

3. Interakce s GOOGLE+

Sociální síť google+ je stále podceňována velkým množstvím firem. Nesetkáte se zde s dostatečným počtem lidí, ale každý odkaz z google+ na Vaší stránku je pozitivně hodnocen vyhledávačem GOOGLE.

4. Aktivní a aktuální stránka

Aktivní webové stránky získávají veliké plus ve vyhledávání a navíc budou mít Vaši zákazníci motivaci se na Vaše stránky vracet. Vložením rubriky „novinky a akce“ a pravidelnou aktualizací této rubriky získáte velikou konkurenční výhodu. Vše je ve Vašich rukou. Výmluvy typu „nemáme čas“ nebo „nepotřebujeme to“ nejsou na místě.

5. Responzivní webové stránky

Ještě nemáte webové stránky přizpůsobené pro mobilní telefony a tablety? Kromě toho, že Vaše stránky jsou na mobilních zařízení absolutně nepřehledné a nudné a tudíž přes ně těžko něco prodáte, ztrácíte výhody ve vyhledávání. Vyhledávač GOOGLE upřednostňuje mobilní stránky ve vyhledávání před těmi nemobilními a to ne jen ve vyhledávání na telefonu a tabletu, ale i na PC.

6. Interakce s YouTube

Málo kdo využívá tento nástroj pro SEO, ale je to velice účinné. Vytvořit účet, nahrát video (je možné volně používat dle tématy na webových stránkách nebo u produktu na eshopu).

Sdílejte to s přáteli či kolegy
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Posted in SEO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *