Webové stránky, Online obchod, Administrace

Dokážeme vám rozehrát perfektní postavení na internetu. Vyrobíme moderní plně responsivní webové
stránky nebo skvělou reklamní kampaň na Facebooku či Googlu.

Webové stránky
od 15 000 Kč
Stránky přizpůsobené pro mobilní zařízení. První rok hosting + doména ZDARMA!
Facebook reklama
od 2 690 Kč
Profesionální reklamní kampaň na nejoblíbenější soc. síti světa.
Google reklama
od 2 860 Kč
Profesionální reklamní kampaň na nejznámějším vyhledávači světa.

Tvorba webových stránek Webové stránky

Vytvoříme pro Vás webové stránky, které jsou přizpůsobeny pro mobilní zařízení a tak je lze pohodlně prohlížet na mobilu nebo tabletu. Nastavíme SEO tak, aby, jste dosáhli co nejlepších pozic ve vyhledávání. Napojíme Vaše stránky na Google Analytics. Zaregistrujeme je do dalších relevantních katalogů, které pomohou k viditelnosti Vašeho produktu či služby. Umíme toho opravdu hodně a víme, co funguje. Neváhejte a zavolejte nám, o všem se pobavíme.

Facebook reklama Facebook reklama

Jednu z největších a nejznámějších sociálních sítí nemusím snad ani představovat. Většina lidí na toto místo chodí hlavně za zábavou a popovídat si s přáteli. Nicméně Facebook lze využívat jako reklamu pro váš business. Tvorba a cílení reklam je zde velice efektivní. Jenom v ČR se na tuto soc. síť přihlašuje 4 až 4,5 milionů aktivních uživatelů každý měsíc. O Facebooku toho víme mnohem více a také umíme skvělé reklamy. Ještě si nejste jisti, jestli právě Facebook je to pravé pro vás? Kontaktujte nás a vše probereme zcela nezávazně a ZDARMA.

Google reklama

Chcete reklamu vlastního businessu na největším vyhledávači světa? Vytvoříme vám relevantní reklamu, která se bude zobrazovat těm pravým lidem v ten správný čas. Platíte pouze tehdy, když na vaší reklamu někdo klikne nebo za určitý počet zobrazení. Tento typ reklamy zajišťuje vysokou pravděpodobnost maximální návratnosti investice. Také pomáhá budovat povědomí o značce a pozitivní mínění o vaší službě či produktu. Stále máte o Googlu AdWords pochybnosti? Neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám na všechny otázky, které k této skvělé inzerci máte a to zcela nezávazně a ZDARMA.

Kontaktujte nás