Tvorba webových stránek

Jaký je průběh?

Sejdeme se

Domluvíme si nezávaznou konzultaci po telefonu či pomocí webkamery přes internetové komunikační aplikace (hangout, skype). Vše záleží na Vašich preferencích. Probereme spolu vše potřebné ohledně webových stránek a online marketingu. Pobavíme se o ceně a dalším postupu.

První návrh

Vyrobíme pro Vás první náhled webových stránek v responsivním designu na pracovní doméně. Probereme jednotlivé části webu a také se zaměříme na UX a UI. Poté se začneme věnovat obsahu.

Příprava obsahu

Na základě Vámi dodaných podkladů připravíme obsah tak, aby obsahoval správná klíčová slova a vystihoval Váš business.

SEO a Analytics

Na základě klíčových slov Vám nastavíme SEO tak, ať ve vyhledávání obsadíte přední příčky. Také napojíme Vaše webové stránky na Google Analytics a tak budete mít statistiky a vývoj trendu Vašich stránek vždy pod kontrolou.

Web je hotov

Z pracovní domény web přesuneme na Vámi zakoupenou doménu. Vše ještě zkontrolujeme a doladíme detaily. V případě potřeby jsme tu pro Vás, stačí nás kontaktovat.

Co dál?

Webové stránky jsou hotové, ale přeci jen v dnešním online světě samotný web nestačí. Pokud bude třeba, pomůžeme Vám i s online marketingem. Neváhejte, a pokud jsme na toto téma ještě nemluvili, kontaktujte nás nebo si přečtěte více o Facebook kampani či Google Adwords.

Tvorba webových stránek

Výhody webu od SiteNex:

check Moderní webové stránky
check Přizpůsobené pro mobilní zařízení
check Hosting a doména na rok ZDARMA
check Nastavení UX a UI
check Pokročilé nastavení SEO
check Facebook
check Moje firma
check Google Analytics